Скільки страховий агент може заробити на страхуванні, чи варто цим займатись

Бути страховим агентом — це значить мати вільний графік, багато спілкуватися із клієнтами і самостійно формувати свій дохід. Таку роботу можна робити із дому, маючи лише комп'ютер та інтернет. Це велика можливість поєднувати різні діяльності, мати 2 роботи, бути в декреті і отримувати дохід. Про те, скільки заробляє страховий агент, буде далі у статті.

Від чого залежить заробіток страхового агента

Заробіток залежить від:

  • вміння продавати і спілкуватися із людьми;

  • кількості клієнтів, які придбали поліс;

  • наявності агентської мережі.

Існують реферальні програми, які дозволяють формувати свою команду із агентів і отримувати відсоток із їхніх продажів. Але комісійна винагорода буде відрізнятися, в залежності від виду полісу. Вони всі мають абсолютно різну вартість, яка залежить від виду страхування та інших нюансів.

Ось приблизний відсоток винагороди на різні види полісів: автоцивілка надає до 20%, КАСКО до 25%, нерухомість до 30%,  медична страховка до 15%, страховка на нещасні випадки або настання смерті до 15%, страховка на життя до 50%.

Цей відсоток відрізняється на різних агентських платформах і в різних страхових компаніях. Більш детальна інформація є на Insurs Online https://agent.insurs.online/ українська платформа для страхових агентів. 

Перспективи заробітку в ніші страхування

Варто обирати велику компанію, популярну із хорошою бонусною системою для працівників. Починати можна із полісів з обов'язковим страхуванням. Так легше працювати, оскільки не треба потенційному клієнту пояснювати, навіщо йому купувати страховку. Із напрацюванням досвіду можна починати продавати поліси КАСКО, страхування життя, здоров'я, нерухомості й всі інші. Буде збільшуватися база клієнтів — це збільшить прибуток агента. Прибуток буде рости від нових клієнтів і продовження полісів постійних клієнтів.

У майбутньому можна стати брокером. Брокери відкривають свої фірми, на них можуть працювати агенти. Брокер отримує відсоток від продажів агентів. Агент отримує навчання, допомогу у вирішенні складних питань, набирається досвіду. Мета агента — продати поліс. Ціль брокера — підібрати максимально підходящий поліс для клієнта і надати детальну консультацію. 

Отже, страховий агент — це активна людина, яка отримує конкретні інструменти для заробітку вдома через онлайн-платформу страхових агентів, формує самостійно свій прибуток, має самостійно сформований графік.